| Razvy2922 a întrebat:

Sall, as vrea sa imi schimb boxele in masina, sa imi mai cumpar un subwoofer si o staite si un cd player, ce imi recomandati, subwooferul sa fie de 1000w sau mai mare, si sa imi ziceti la ce caracteristici trebuie sa ma uit la amplificator ca sa poata duce subwooferul fara probleme, de ex subwoferul ii de 1200w si pe Rms are 300W, ce statie mi s-ar potrivi, imi expliati, Funda!

1 răspuns:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Cel mai bine iti explica unde ti le poti monta, depinde ce suporta masina