| nitro2010 a întrebat:

Sall, cei care stiu credeti ca taxa auto va creste in 2011. vreau sa imi iau audi a3 din 2004 2.0 tdi 140 ps, si o duc in tara cam in aprilie ca eu momentan sun in anglia si as vrea sa stiu ca mar costa inmatricularea ei, adica taxa de inmatriculare, ca aici taxele sunt cam scumpe mai ales pentru ce sub 25 de ani

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Inca nu se stie foarte exact, guvernantii analizeaza mai multe variante. Se pare ca o sa creasca destul de mult, mai ales la masinile mai poluante (cele cu euro 2, 3 sau 4) si cu capacitate cilindrica mai mare si este vorba sa se plateasca si pentru cele cu euro 5. Numai bine!