| ady_9556 a întrebat:

Doresc sa imi cumpar un golf 3 1995 1.4 si vreau sa stiu cat m-ar costa inmatricularea (de la taxa auto pana la numere definitive, asigurare si toate cele.mai pe scurt.toate taxele care trebuie platite ca masina sa iasa pe drum in regula) un mic ajutor.

3 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

De cand cu noua taxa, o sa te coste cateva mii de euro[in jur de 3000], deci nu merita efortul.

| floryflorynel a răspuns:

Cauta pe net ''inmatriculari'' si trebuie sa iti deie pretul

| ady_9556 explică (pentru floryflorynel):

Cu asta nu m-ai lamurit cu nimic