| PoliTmFan a întrebat:

Sall! La aceasta intrebare vreau sa imi raspunda doar ce se pricep! Cat costa un motor de 2.5 12 valve de bmw e30 ( ursulet)?

Răspuns Câştigător
| blaablaablaaa a răspuns:

Salut, uite nu vreau sa iti fac o idee proasta despre cat ar costa unul, asa ca cel mai bine este sa intrebi aici: http://piese-auto.anunturi-auto.4tuning.ro/......92629.html
Omul dezmembreaza un e30 cu motor 2.5 12 valve. Suna-l si intreaba-l.
Daca ai nelamuriri lasa un reply.

@Iorena15: Da, asa i se mai zice la e30, ursulet.

| PoliTmFan explică (pentru blaablaablaaa):

Mersii! Ce parere ai... ai pune pe un e30 cabrio un motor de 2.5 12 valve in loc de 1.8?

| blaablaablaaa a răspuns (pentru PoliTmFan):

Pai ar consuma ceva un motor de 2.5...

| PoliTmFan explică (pentru blaablaablaaa):

Da dar daca ti-ai permite? happy Si ce parere ai de e30? e o masina buna?

| blaablaablaaa a răspuns (pentru PoliTmFan):

Daca ti-ai permite atunci da, merita. Iar e30 da este ok mai putin iarna nu orice prost stie sa conduca ursuletu.