| AlinMarius a întrebat:

Sall, pe cat se face minim o asigurare auto?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nu am avut niciodata si prima asigurare mi-a iesit 630€ pe an (furt incendiu geamuri) dar in tara iese mai scump pentru astia noi. Dupa primul an scade daca nu ai probleme

| mgtow a răspuns:

Si pe zile separate se poate face. In uk am facut pentru 2 saptamani asigurare

| patentGogu a răspuns (pentru mgtow):

Se poate face o duda pe zile separate. Poate uiti ca nu e un forum din UK asta

| mgtow a răspuns:

De parca ai fi tu inteligenta automovilistica sa bagi alt rahat in ceea ce nu te priveste

| patentGogu a răspuns (pentru mgtow):

In ce limba ai scris oare ca nu au niciun sens cuvintele alea acolo. Poti si in limba romana? Ca sa inteleg ce vrei sa zici.

| mgtow a răspuns (pentru patentGogu):

Mi se pare mie ca vorbesti maghiara, nu suport ungurii

| Crackman a răspuns:

3-6 luni

| cyupaku a răspuns:

Pe o luna