| cosmynionut a întrebat:

Sall prieteni am o problema cu pompa de benzina la un opel astra am schimbat recent pompa si nu i-am mai pus sata de jos si bazaie incontinuu foarte tare din ce cauza poate din cauza k nu are sata?

2 răspunsuri:
| uncetatean123 a răspuns:

Ce e aia "sata"? din cate stiu se cheama "sita" si da evident ca ai nevoie de ea, posibil chiar pompa sa faza zgomot asa tare, dar e bine sa montezi si sita.

| Думитреску_Джордж_1994 a răspuns:

Vezi conectorul de la pompa, si verifica daca ai fixat-o bine