| vladutik a întrebat:

Am o problema vreau sa cumpar un atv am doar 900euro si ma gandesc asa nu vreau chinezarii sunt bune atv-urile de pe acest site?:http://www.bemiromania.aaz.ro/
sau imi puteti da voi ceva oferte funda si vot

Răspuns Câştigător
| dru1darius a răspuns:

La 900euro, nu gasesti atv de firma nou, poate gasesti un yamaha raptor de 80cm, dar second, ce sunt pe site-ul ala sunt toate china

| vladutik explică (pentru dru1darius):

Un linhai second 4x4 la ce preturi sunt?

| dru1darius a răspuns (pentru vladutik):

De la 1300euro in sus

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu au pus (termeni si conditii) ceea ce inseamna ca poate sa fie un site fantoma sau care vinde produse manipulate, le mai repara sau cine stie ce prostie. Data viitoare sa cauti un site in care pun drepturile de vanzare si conditiile pentru cel care cumpara de la ei.

| vladutik explică:

Ok mersi