| AbcDaBcDe a întrebat:

am un ford transit autoutilitara n1 an fabricatie 2006 si am umblat pe la radio si imi apare sa bag un cod va rog daca il stiti datimil si mie.Dau funda

7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Dă-mi seria casetofonului!

| AbcDaBcDe explică (pentru onasis1961):

Part no. 6c1t-18c838-ag serial no. v 037878

| AbcDaBcDe explică (pentru AbcDaBcDe):

Radio ford 1500 rds

| onasis1961 a răspuns (pentru AbcDaBcDe):

Vezi că este cu M la început! Este scris pe lateral, trebuie scos casetofonul din carcasă!

| FulgerMQ a răspuns:

Trebuie sa-l duci la un service si til baga baietii de acolo

| Iclaurentiu a răspuns:

Daca e casetofonul original de ford trebuie sa ai in hartiile masini o carte a casetofonului acolo trebuie sa scriie coul

| Jongleru a răspuns:

Trebuie sa te duci la reprezentanta sati citeasca seria casetofonului sati afle codul