| PetrisorPetru a întrebat:

As dori sa îmi cumpăr un tester auto cu care sa pot să activez numite funcții la masini cum ar fi poziție americane și altele.
Aș dori să fie unul compatibil la mașinile după anul 2000 mai ales sa fie compatibil pentru golfurile după anul 2000 și dacă s-ar potrivi și la alte mărci ar fi cu atât mai bine
Și sa fie compatibil și pentru windows 10.
Mă poate ajuta cu niște variante.
Rog sa răspundă cei care se pricep.

1 răspuns:
| xerxes1 a răspuns:

Ai nevoie de un vagcom care este compatibilcu toate modelele grupului VAG.
Pe alte marci se limiteaza doar la functii simple.
Originalul costa in jur de 2700 ron iar o clona chinezeasca costa 150 de ron.
Pentru inceput recomand clona.
Se gasesc pe Youtube destule tutoriale despre cum sa-l folosesti si cum sa activezi diferite functii.