| Dragooos a întrebat:

Sall TPU, ce parere aveti de un audi A4, cam din 2009 e pacatos? Costa mult la piese ce consum are in oras? Un raspuns sincer mai ales de la cine a avut sau are mersi dau funda!

1 răspuns:
| Celcareajuta a răspuns:

Salut! Ca posesor iti pot spune ca este o masina superba big grin de costurile pieselor nu stiu pentru ca nu mi-a picat nimic pana acum happy intretinerea cam 500-600 ron o revize (daca o faci personal) sau 1200-2000 in service. Consum urban 8-10 L afara 4-6 L (2. 0TDI) pentru mai multe detalii da un mesaj happy