| Laurentiu_Irimia_2002 a întrebat:

Ce parere aveti despre batranul audi s4 b5 cu motor de 2.7 biturbo 265cp.Ce consum si ce piese se strica mai des, si daca merita sa imi cumpar unul.Imi asum ca o sa am de platit taxe si impozite mari dar ma pasioneaza. Piesele se gasesc la acest model?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Nu merita. Mai bine cauti un audi s3 8p 2006 cu motorizare 2.0 tfsi 265 cp quattro. Eu asta mi-as lua de la audi pe benzina happy si mai nou daca se poate.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa platesti impozitul de peste 2000 ron la o masina veche de 20 ani cu care nici nu te poti da tare ca nu stii cand pica ceva... e o afacere proasta

| Ionut99a a răspuns:

Prima care se strica e sigla. Cade si crede lumea ca ai bmw.
Lasand gluma de-o parte, e masina veche, e normal sa pice diverse de pe ea. Ar fi mai bine sa te uiti la model mai nou, daca nu esti pasionat de mecanica.

| Laurentiu_Irimia_2002 explică (pentru Ionut99a):

Nu e o dacie...e un veritabil s4.Se vede ca nu prea ai experienta.Ms oricum