| Cristian_Ciky_1997 a întrebat:

Cine stie cit ma costa ca sa schimb bordul unei masini de pe partea dreapta cu tot cu volan si partea electrica ( tot ce include la bordul masina ce e pe partea dreapta sa fie pe stinga) la Mazda 6 sedan.

uiteti un link la masina care vreau sa schimb bordul: http://www.3dtuning.com/en-US/tuning/mazda/6/sedan.2011

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Depinde daca iti bord nou sau second, cat o sa-ti ceara manopera... Poate sa te coste inca odata pretul masinii, nu merita.