| Cristian_Ciky_1997 a întrebat:

Cine stie cit ma costa ca sa schimb bordul unei masini pe partea dreapta la o Mazda 6 sedan.

uiteti un link la masina care vreau sa schimb bordul: http://www.3dtuning.com/en-US/tuning/mazda/6/sedan.2011

2 răspunsuri:
| TrăieşteClipa a răspuns:

Vrei doar bordul sau si volanul, pedalele, comenzile la geamurile electrice, oglinzi, senzor centura, stergatoare si multe altele.

| Cristian_Ciky_1997 explică (pentru TrăieşteClipa):

Tot Bordul depe partea dreapta sa fie pe stinga cu tot cu volan partea electrica, cu totu.