| AdkVodka a întrebat:

Recent mi-am pus Xenon pe masina vw passat an 2005 2.0 tdi 140 cp si fac figuri se sting in mers dar dupa isi revin asta nu o face des nu cred ca centralinele sunt defecte deoarece nu se intampla des si totusi cred ca imi trebuie un releu dar nu stiu de unde se poate monta si cum sa il pun. Becurile sunt de 6k. Ma puteti ajuta va rooog sad Funda!

2 răspunsuri:
| jhonsmyth a răspuns:

Daca se sting in timpu-l mersului, probabil de la mufa de cuplaj a cablurilor e problema din cauza trepidajului se poate intampla asta, eu detin un BMW X3 din2007 si am patit acelasi lucru, m-am dus la service si era de la mufa de cuplaj a cablurilor, si daca cumva ai spalat sau or fost spalat motorul cu presiune de apa atunci e posibil sa existe condens, du-te la un service, nu te baga daca nu stii sa umblii la cuplaj, succes si cand termini de facut problema lasa un mesaj de curiozitatehappy

| Adrian_Picinell_1990 a răspuns:

Ce instalatie de xenon ai pe masina? la masina ta ai nevoie de o instalatie xenon digitala, AC, cu canbus... sa nu ai probleme