| Burducea_Alex_1996 a întrebat:

vreau sa pun folie de carbon pe Loga Capota fata Plafoniera Si porpagaj astia la service imi lua 1 mil jumate ca sa imi puna doar capota. Daca cumpar eu folia ma junge mai putin? folia este la fel ca ce care o pune ei? http://www.autoaccesorii.eu/......-carbon-3d

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

E un pret decent 150 lei pentru capota
daca iti iei folia separat s ar putea sa te coste mai mult

1 răspuns:
| OldSoul a răspuns:

Nu avem de unde stii ce fel de folie pun ei, dar ei o fac autorizat si in conditi optime, daca o montezi tu vei avea probleme cu bulele si cu cutele daca nu ai experienta si aparatura necesara,