| Madalinaoanna a întrebat:

Salunt TPU! vreau si eu un cod la un casetofon. blaupunkt. produs nr fiat punto 2000 cu nr 735272569 A 151! mersi anticipat

1 răspuns:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Nu se poate da codul dupa asta decat la casetofoanele foarte vechi. Trebuie pus pe un stand de decodare sau de citit in cod masina si iti genereaza 3 coduri, dintre care cel mai scurt dintre ele este cel de deblocare, celelate doua sunt pentru blocare ulterioara si schimbare de soft!