| GodBlessYou a întrebat:

Imi poate spune cineva unde se afla circuitele de siguranta pentru fiat punto? La beculetele care se aprind la deschiderea usii... mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
| giovannutzu a răspuns:

Sub volan sau in torpedoul din dreapta,jos, daca are... daca nu in cel mai rau caz, deschizi capota si trebuie sa fie un pic mai sus de baterie iti arata pe capacel ca acolo sunt sigurantele...ast funda tongue

| GodBlessYou explică (pentru giovannutzu):

Ma uit maine daca gasesc acolo unde ai spus tu... daca gasesc iti dau funda mult asteptata laughing

| GodBlessYou explică (pentru giovannutzu):

N-am gasit... unde mai poate fi?

| GodBlessYou explică (pentru giovannutzu):

Gata, le-am gasit pana la urma, mersi fain happy

| giovannutzu a răspuns (pentru GodBlessYou):

Cu placere! unde erau pana la urma?