| Madalinaoanna a întrebat:

am si eu o intrebare sper sa ma ajutati pentru ca vas fi recunoscatoare happy am un cod pentru radio casetofon fiat punto 2000 care incepe cu cifre 0 si nu marge so bag pentru ca nu apare la butoane cum reusesc so bag? va multumesc anticipathappy

1 răspuns:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pai ai butoanele de la radio si daca nu merge cu alea din roata de la volum invarti stanga si dreapta si asa formezi codul. Daca invarti o-data este 1, de doua ori in seamna cifra 2 si tot asa!