| Mihai1947 a întrebat:

Salut, a dat cineva recent (din Bucuresti) de permis?
Luni dau examenul teoretic, sunt curios cam dupa cat timp ma programeaza la traseu, am auzit cazuri cu persoane care au fost programate la 2/3 luni dupa ce au luat sala...
Un prieten mi-a recomandat sa ma programez la un ghiseu, ca in caz ca anuleaza cineva programarea sa ma bage in locul lui.

Răspuns Câştigător
| Superior a răspuns:

Poate dura intre o luna si trei luni, depinde de traseu si perioada.
Eu am fost bagat la 25 de zile distanta cand am dat.

1 răspuns:
| JustStitch a răspuns:

Eu am asteptat o luna de zile ca sa dau traseul. am luat Sala cu 26 in octombrie si in decembrie am luat si traseul, permisul iti vine la posta