| Alpa97 a întrebat:

Am achizitionat un golf 5 an 2005, motor 1.6 fsi 115cp si nu gasesc meniul sa imi pot vedea consumul pe bord. Exista posibilitatea sa nu am deloc? Am vazut pe yt ca sunt 2 butoane in capat la stergatoare parbriz pe care eu nu le am.

Răspuns Câştigător
| DumitruDaniel a răspuns:

Pe maneta din dreapta ar trebui să fie..Nu stanga, nu jos nu sus...doar dreapta pe maneta de la stergator. Daca incerci sa apeși pe ele. poate iti dai seama ca sunt butoane...nu neaparat sa le vezi sa spui ca nu sunt? Funda?

1 răspuns:
| OldSoul a răspuns:

Daca nu ai butoane, nu ai nici computer de bord.