| nebunu_5532 a întrebat:

Am cumparat un scuter honda pantheon de 150 cc in 4 timpi pe injectie din 2004. Scuterul este negru si am inteles ca este editie limitata. Problema mea este ca nu am manual de utilizare la el. Daca exista cineva care a avut modelul asta sau care se pricepe si poate sa imi dea si mie niste detelaii despre modul de utilizare eventual preturi pentru consumabile. Si daca este bun ca scuter, model, etc...

5 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Singura solutie buna pe care o vad la problema ta ar fi sa suni la reprezentanta Honda, si sa le ceri lor sa iti trimita pe mail un manual. Este gratuit si nu ai nimic de pierdut!

| florin1979 a răspuns:

Uite aici, dar e in limba italiana http://www.mediafire.com/? 4k7t463jovyx095

| florin1979 a răspuns:

Daca nu te descurci, lasa id-ul la privat si iti arat cum sa il descarci si sa il vizualizezi. este un format.PDF deci este nevoie si de Adobe acrobat reader! vorbim pe mess daca nu reusesti!

| nebunu_5532 explică:

Florin1979 iti multumesc. Am intrat acolo si am tradus cite ceva din ceea ce ma interesa. Furtunadiesel iti multumesc chiar am sa iti urmez sfatul.