| Țepus09H a întrebat:

Salut! Am dat examenul auto si l-am luat admis! Politistul a zis ca vine peste 3 zile la adresa din buletin din sector 3, eu acum stau in 6 la adresa din buletin nu mai sta nimeni, stie cineva cum pot sa fac? Sau daca exista un oficiu postal in sector 3

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce nu ai dat adresa corecta desteptule ca stiai ca numai stai in sectorul 3 sau nu ai buletinul facut pe noua adresa stai ilegal iei amenda te va gasi politia si i ti va aduce permisul, in fisa de inscriere la scoala auto ai lasat numarul de telefon? Te vor suna ei si va trebuii sa mergi tu personal după permis.

| Țepus09H explică (pentru CristiDinBucuresti):

Frate abia facusem 18, cand m-am inscris la sala femeia din ghiseu de acolo mi-a zis ca se livreaza pe adresa din buletin si dupa cand am vrut sa schiimb mi-a dat skip si a ramas asa

| Țepus09H explică (pentru CristiDinBucuresti):

Faza e ca le am lasat numarul, probabil ca ar trebui sa astept sa ma sune?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Țepus09H):

Mersi pentru funda, stai linistit, te sună ei.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Oficiu Postal sigur exista dar trebuie sa stii de care apartii cu adresa respectiva.
Să mai spun de cata prostie ai dat dovada ca nu ai specificat adresa la care locuiesti efectiv?

| mihai69 a răspuns:

Puteai să ceri să fie trimis la altă adresă. Sau îl ridici de la ei.

| Dragobeta a răspuns:

De ce nu ai spus ATUNCI politistului ca nu mai locuiesti acolo?
Se va returna si il vei ridica personal de la Politie.