| anonim_4396 a întrebat:

Daca vreau sa comand un produs de pe internet din ramnicu valcea in timisoara, iar adresa de pe buletin nu este cea unde stau acum, ce adresa dau omului care imi trimite pachetul? trebuie neaparat cea din buletin, sau se poate sa pun si cel mai apropiat oficiu postal?

Răspuns Câştigător
| kally a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa pui adresa din buletin, mai ales ca nu mai stai acolo. Daca o sa-ti vina coletul prin posta da, pune-l la cel mai apropiat oficiu postal de unde stii ca te poti duce sa-l iei cat mai repede. N-o sa fie niciun fel de problema, cei de la posta o sa-si faca treaba.

1 răspuns:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Eu am in buletin adresa de la blocul unde am locuit, acum m-am mutat la casa (de cativa ani) dar nu am facut mutatia si toata corespondenta, inclusiv coletele le primesc la casa.Cand merg la posta spun ca astept un colet de la (ex. Iasi), nu am avut probleme niciodata.