| Xander112 a întrebat:

Am găsit o Mazda 6 2009 2.0 benzină pe olx la un preț foarte bun. Am vorbit cu proprietariul și mi-a spus seria mașinii. Proprietarul susține că mașina arată și funcționează bine și este de acord sa mergem într-un service auto pentru a o verifica. El este singurul proprietar mașina fiind achiziționată de nouă din România. Singura mare problemă este că are 4 tamponări, toate apărând la RAR. La preț dauna una singură este de 2000 lei, restul sunt de 1000 lei. Mașina este din București. Are km reali. Întrebarea este: Merită să o cumpăr daca e ok când o vom verifica la Service? Mulțumesc mult

1 răspuns:
| StefanDrg a răspuns:

Eu unul nu as cumpăra masini care au fost avariate si reparate