| 01GIF a întrebat:

Salut.Am lovit frontal un opel astra g din 2002 si vreau sa cumpar unul in 2 usi din 98 aceeasi motorizare. credeti ca se potrivesc piesele?

Răspuns Câştigător
| Minks a răspuns:

Ar trebui sa se potriveasca in mare parte, elementele de caroserie de dupa usile din fata nu se mai potrivesc, in rest nu cred ca au de ce. Poate esapamentul, posibil sa fie mai scurt la coupe.

| 01GIF explică (pentru Minks):

Atat ma si intereseaza. pana la usi. ca in rest e ok

6 răspunsuri:
| bogdytzu a răspuns:

Depinde seria motorului

| 01GIF explică (pentru bogdytzu):

Motorul e in regula. caroseria ma intereseaza

| bogdytzu a răspuns:

Parbrizul si luneta se potrivesc. aripi capota... cel mai ok e sa le masori

| Ovidiu34149 a răspuns:

Da, cele de motor. Da daca l-ai lovit frontal rau degeaba

| 01GIF explică (pentru Ovidiu34149):

Numai cele de motor? dar capota, bara fata etc...