| hozze a întrebat:

Salut, am luat de curand un navigator Serioux Urban Pilot UPQ500 fara harta pe el, gol. Cum pot pune Sygic pe el? Am harta pe tel dar eu o vreau pe navigator fara sa mai folosesc tel. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Sygic e o aplicație pentru Android sau iOS. Pocnitoarea ta este un PNA cu WindowsCE 6.0, deci nu va merge cu softul pe care îl vrei tu.
Poți pune iGo.

4 răspunsuri:
| hozze explică (pentru mihai69):

Am iGo, dar voiam sa pun Sygic. Multumesc pentru lamurire!

| hozze explică (pentru mihai69):

Si totusi am gasit : https://www.youtube.com/watch?v=Cxssf1lDNKw la tipul asta merge, nu?

| hozze explică (pentru hozze):

Si totusi uite ce am gasit: https://www.youtube.com/watch?v=Cxssf1lDNKw?

| mihai69 a răspuns (pentru hozze):

Pe mine nu prea m-a convins - în sensul că aparatul pe care îl prezintă în tutorial NU e un Serioux (deși cică ar fi pe WinCE 6.0), și nici nu spune nimic despre ce anume versiune de Sygic e vorba. E foarte posibil ca acum 6 ani (filmulețul e din 2012 totuși!) să fi avut și versiune pe windows CE.
Dacă n-ai de lucru, ai putea încerca.