| Eygey a întrebat:

Salut, am o bicicleta cu suspensii fata spate, jumatatea din spate a bicicletei joaca foarte tare, sa fie o problema cu arcul de la suspensii sau alt ceva?

6 răspunsuri:
| ion933 a răspuns:

Stringei suspensia de pe spate funda

| Eygey explică (pentru ion933):

Am strans-o si tut joaca spatele

| Bogdan4688 a răspuns:

Crede-ma eu mi-am reparat bicicleta care avea pana si nu mergeu franele, uitate cum e suspensi din spate si daca e slaba, strange-o! Asta este singura problema de care poti sa te legi daca joaca pe spate.

| Eygey explică (pentru Bogdan4688):

Am strans arcu si tot joaca, ce sa-i fac

| wyzy a răspuns:

Pai,, cel mai bine i sa mergi la cieva care cunoste si poate vedia care i triaba,, dar poti si tu sa repari, stringe suspensia, arcu,, uitate la roata,, sau potisa destrangi putin suspenisa de pe fata sa fie la celasi nivel tongue. bafta tongue

| Eygey explică (pentru wyzy):

Am strans arcu da tot joaca