| Lămâie00 a întrebat:

Sall, ce bicicleta imi recomandati? ceva de scheme cu suspensii pe fata si pe spate, linkuri si imagini! Fundita

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| GmVenNo a răspuns:

BMX nu e o bicicleta foarte buna, cel mai preferabil ar fi noul mountain-bike, sa fie mic, rotile cat 2degete+, suspensii pe roata din fata si spate, roti de iarna chiar si vara, tin f bine cand vrei sa meri intr-o roata sau sa stai pe o bara cu roata.

| Lămâie00 explică (pentru GmVenNo):

Mdea... pacat ca ai dat raspunsul mai tarziu ca iti dadeam tie funda, cu BMX-ul ai dreptate, poti doar sa faci scheme, nu are viteze... oricum merci mult de raspuns