| Robica2003 a întrebat:

Am o Bicicleta Pininfarina careia i-am stricat schimbatorul de pinioane, asa ca am decis sa le schimb pe ambele, dar sunt slabe toate. Am incercat 2 modele, intr-adevar mai ieftine si ceea ce nu imi place este ca la un moment dat nu mai pot sa schimb pinionul. Nu am forta necesara sa imping in schimbator, altfel se rupe. Si daca imping prea mult, sare inapoi. Ce schimbatoare recomandati ca ar fi bune?

2 răspunsuri:
| AfiSport a răspuns:

Salut, cele de la Shimano sunt alegerea potrivita. Ai si un; ink, poate te ajuta...

https://www.afisport.ro/piese-de-bicicleta-manete-schimbatoare

| Vladut_Avram_1938 a răspuns:

Cele mai bune sunt de la Shimano dar de la DHS