| Masinute a întrebat:

Salut, am o intrebare, acum recent mi s-a vărsat o sticla de 2l cu lapte pe tapiterie in masina si am curățat dupa, dar dupa 3 zile o inceput sa miroase urat. Ce trebuie sa fac ca sa pot scoate mirosul de acru in afara sa o dau jos?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Platesti vreo 30 de lei si iti face interiorul orice spalatorie de masini

| Denisa0954 a răspuns:

Sunt firme care curata tapiterii cu un aspirator si produse speciale

| George12356456 a răspuns:

Salut! Exista un aspirator cu aburi special pentru tapiterii. Se găsește în general la spălătorii.