| secretulM3u a întrebat:

Salut! Azi mi-am scapat telefonul in veceul de afara si husa miroase foarte urat, cum pot sa scot mirosul?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Trebuia sa lasi husa in wc. Chiar daca i-ai scoate mirosul nu este prea incantator sa o folosesti in continuare, stiind pe unde a fost.

| Violleta2022 a răspuns:

Arunc-o si cumapara alta!

| Violleta2022 a răspuns:

Iar pe viitor NU mai lua telefonul la wc, ca ai mainile pline de microbi le pui pe telefon apoi pe fata si le bagi in gura si asa ajungi sa faci enterocolita sua boli intestinale, putand lua chiar paraziti de viermi intestinali de la wc...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Arunci husa

| ReddY25 a răspuns:

Scârbos

| cfrtobias a răspuns:

Dai cu parfum pe husa happy cine zice sa mergi la buda cu telefon? trebuia sa lasi telefon acolo sa te inveti minte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu în locul tău as fi aruncat husa.

| Cherciumihai a răspuns:

Lasa husa, arunc-o.bine ca nu s-a umplut ecranul telefonului de dungi