| 1010wanted a întrebat:

Am o intrebare despre orele de teoretica, este obligatoriu sa dau cele 30 de ore cu instructorul sau se poate da si cu o persoana cu minim 5 ani de experienta in condus? Si daca da, cum as putea face asta? happy

Răspuns Câştigător
| Constanteanca a răspuns:

Numai cu instructorul.
Cel putin pe vremea mea asa era.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu esti in SUA, scoala de soferi se face doar cu instructor autorizat si masina pregatita special

| cristimihailov a răspuns:

Instructorul obligatoriu.

| AgathaRo a răspuns:

Multumim mass-mediei, induce populatia in erorare. Doar cu un instructor autorizat de ARR poti face practica.