| andrei1111234 a întrebat:

Am terminat orele de condus la scoala de soferi si peste 2 saptamani am proba teoretica....cand ma duc acolo trebuie sa am la indemana programarea cu bonul de ordine facute de instructorul meu sau cum?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este bine sa suni macar scoala, sau instructorul cu care ai terminat cursul si sa intrebi despre absolut toate documentele si ora de programare la examen.

| andrei1111234 explică (pentru Violleta2022):

Pai cand am vorbit cu el mi-a spus ca nu am nevoie de nici un document cat despre ora si data pentru programare mi le-a transmis prin intermediul wapp-ului.

| Violleta2022 a răspuns (pentru andrei1111234):

In cazul asta, nu ai nevoie de nimic, doar sa te prezinti cu jumatate de ora inainte de examen, la locul unde dai examenul.
Nu uita sa-ti iei buletinul cu tine, ca sa nu risti sa nu intrii la examen.