| gtr2rr3 a întrebat:

Am o intrebare simpla: Opel Vectra C Facelift sau Opel Signum C Facelift? Seamana mult, dar care este mai atragatoare la interior, interiorul este putin diferit! FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nici una dintre astea doua nu sunt frumoase, mai ales la interior. Signumul mai ales parca arata ciudat in combinatia aia de Vectra hatch.
Eu as zice ca Vectra arata mai bine, ca e completa. Signum parca e o Vectra taiata.

2 răspunsuri:
| Kzm_Cosmin_1999 a răspuns:

Opel Vectra C Facelift este cea mai buna....estre atragatoare la interior cat si la exterior

| Aprilia a răspuns:

Opel Signum C Facelift