| Madalin699 a întrebat:

Salut, am o intrebare simpla, vreau sa raspunda cineva priceput, vreau sa-mi cumpar o masina, si, nu stiu daca o masina fara aer conditionat face caldura sau nu, imi puteti spune, va rog?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal ca face caldura, si dacia 1300 facea caldura, insa e o idee extrem de proasta sa nu iti iei aer conditionat. cam 5 luni pe ani o sa regreti alegerea

| SoulReaver a răspuns:

Salut, da face caldura. Am o asemenea masina si nu am inghetat iarna. E mai cald vara in ea dar asta e deschizi geamul. Daca ai de ales mai bine ia cu aer conditionat in ziua de azi nu mai e un lux si nu e asa scump.