| Tabara_Laur_1998 a întrebat:

Salut, vreau sa imi cumpar un chevrolet cruze 2010 1.6 benzina si vreau sa stiu cate ceva despre masina. daca imi puteti spune cat de fiabila este si ce probleme are.Dau funda

Răspuns Câştigător
| nicusor222 a răspuns:

Salut. E o masina buna si eu recomand motoarele pe benzina pentru o intretinere frumoasa. Cineva are o asemenea masina si nu am auzit sa se planga de ea.
Trage bine si nu a schimbat nimic la ea. O are de 3 sau 4 ani. Doar revizia a facut la ea si e super ieftina.