| tavy1992 a întrebat:

Am o masina inscrisa pe Bulgaria si am pierdut talonul acela mic, masina este inscrisa pe orasul Razgrad. Stie cineva cum il pot recupera si daca trebuie sa merg neaparat in acel oras? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Te duci cu cartea masini si buletinul proprietarului impreuna cu proprietarul unde ai masina inscrisa si scoti alte acte. Alta solutie nu ai din pacate...

1 răspuns:
| 0rlando a răspuns:

Pentru a procura un document nou, trebuie să mergi unde ai înscris mașina.