| Stanciu_Anees_1986 a întrebat:

Salutate
cine stie ce e cu taxa asta auto.am o masina inscrisa pe Bulgaria, si trebuie sa plec sa i-mi reinoiesc actele si vreau sa stiu daca sa ma duc sau sa mai astept ..tnx all

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Deocamdata nu se stie exact cand si cum o sa fie, sunt doar unele promisiuni, a facut-o si Ponta. Acesta a spus ca va fi o taxa de mediu, strict numai dupa gradul de poluare a fiecarei masini.
O sa aflam exact cand reglementarea va fi publicata in Monitorul Oficial.