| Costin_Dumitru_2000_VnZq a întrebat:

Am o motocicleta yamaha tzr 50 in 2 timpi si nu stiu ce ulei de motor sa ii cumpar! Am inteles ca motul este unul mai bun dar am vazut ca sunt mai multe categorii : Motul 710, 510, 100, 800...
Si in legatura cu uleiul de amestec pentru benzina de care sa iau?
Va rog mult sa ma ajutati!
Dau fundita! happy

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| roketfire a răspuns:

Https://www.unimotors.ro/Ulei-Motul-5100-semisintetic-10W40-4T-1L_p_28.html
Dar daca vrei ceva cu adevarat bun pentru motocicleta ta, cu siguranta uleiul Motul este poate cea mai buna alegere.