| Andrei093 a întrebat:

Salut,am o nelamurire. Ikea este sau nu este in Bucuresti? Nu am rovinieta platita..nu mai am bani, o voi plati la salariu..stiu ca te ia dupa nr de inmatriculare si iti vine acasa amenda..am vreo sansa de o asa " surpriza "? E in Bucuresti sau nu?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da e in Bucuresti

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Da, e pana-n centura. Din Bucuresti iesi cand ajungi la centura.

| MgdDroopy a răspuns:

Ținând cont că adresa este Şos. Bucureşti Ploieşti Nr. 42A, Sector 1, Bucureşti, rezultă că nu trebuie. Dacă te duci pe DN, nu prin pipera Voluntari.