| anonim_4396 a întrebat:

Am o prietena care in loc sa faca scoala de soferi in oras la ea o face in Bucuresti. Ma intereseaza cam cat ar dura programarea la traseu daca a luat sala? ea zice ca da sala pe 21 si ca la inceputul lui septembrie da traseu. e posibil asa ceva? mai ales in perioada asta?

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu vad de ce nu ar fi posibil.
Fiind vorba de Bucuresti, nu te gandi ca sunt multi cursanti, gandeste-te ca sunt si multi examinatori.
Intr-un oras mic, in provincie, vin examinatorii cel mult 2 zile pe saptamana. In orasele resedinta de judet, examinatorii sunt acolo 'mai mult', si se dau examene mai des. Mai ales in Bucuresti, care din cate stiu, nu se ocupa de nici o alta 'provincie', deci examinatorii poate fac examene 5 zile pe saptamana, in Bucuresti.

| danny1996 a răspuns:

Nu cred ca e posibil programarea ti-o faci tu cand vrei numai daca nu sunt locuri cand vrei tu, poti sa fi amanat ( De exemplu daca pe data X vrei sa dai si sunt locuri dai atunci daca nu pe cea mai aproapiata data ) dar daca iei sala pe 21 si vrei sa dai traseul pe 21 noiembrie e posibil