| Alexandru_Nacu_1998 a întrebat:

Salut am o problema la navigatie imi da un mesaj de genu,, SWL instalation in progres.....please wait.
La un passat din 2006. Aceasta e navigatia,, Volkswagen RNS 510.asa cred. Poate fi de la baterie, e cam pe duca, mi se aprinde martorul baterie. Vreau sa mentionez ca am reusit s-o aprind de vr-o 2 ori. Si cand opresc motorul ea incearca sa se aprinda dar apare mesajul de mai sus. Multumesc.
Funda

1 răspuns:
| KronstadtResurrection a răspuns:

Incearca un reset, asa cum este explicat in acest tutorial: https://youtu.be/MaDgYKQpXU4