| scorpionalb a întrebat:

Salut,am o problema la un malaguti de 150 cm motoru 4 timpi merge foarte bine motoreta dar are o problema reglez tacheti nu se aude nimic cat e motoru rece cand fac cateva curse cu ea are umpicut de bataie la tacheti, motoreta are 2 tacheti unul de evacuare si unu de admisie am reglat in toate felurile nu stiu ce sa le mai fac.multumesc!

1 răspuns:
| a1doru a răspuns:

Daca motorul merge bine e ok.vezi sa nu-i strangi prea tare ca dai de belea.