| Florinv72 a întrebat:

Salut! Am o remorcă agricolă cu o punte centrală de multicar cu 4 roți, aceasta având și tracțiune. Vreau să știu cum pot sincroniza roțile remorcii cu cele ale tractorului (fiat 450dt) prin tracțiune, având priza pe modul de sincronizare pe roți.

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Elimini tractiunea, lasi doara rotile care se vor roti normal, doara trase.
Deci roitile alea or avea planetare sau ce le misca pe ele de la motor, scoti alea si aia e tot, ai rezolvat problema