| Alex_Alex_1996_8qQj a întrebat:

Am permisul suspendat si in dovada scrie ca am voie sa conduc de la 22 pana pe 6. In plicul de la posta scrie ca suspendarea incepe de la 7. Am voie sa conduc inclusiv 6, ultima zi de dovada?

3 răspunsuri:
| Adelyna06 a răspuns:

Cat timp ai dovada, da
Adica inclusiv 6happy

| N0H4CK a răspuns:

Inclusiv 6

| flixbuster a răspuns:

Cele doua informatii (dovada si plic) se completeaza: esti sofer pana pe 06.10. 2019 23:59:59 iar incepand cu 07.10. 2019 00:00:00 esti pieton.

Vezi ca dovada se prelungeste (la cererea ta). Cererea la parchet, prelungirea la politie.