| Laur195 a întrebat:

Am printe scuterele mele vechi, si un First Bike Energic de 49cc si eu as vrea sa ii pun un motor de 125 si cutie de 6 trepte! Un link de unde pot cumpara? Multumesc anticipat si

4 răspunsuri:
| Laur195 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Nu prea as avea incredere in aliexpress, nu vreau chinezarii...si pe olx, sa gasesc nou, alte site uri nu stii?

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Laur195):

Wake up!
China produce 80% din lucrurile pe care le cumparam. Are produse de la calitate excelenta, in jos. Daca dai doi bani pe un produs, normal ca doi bani face. Dar daca iti permiti sa-l platesti la valoarea lui, chinezul ti-l face bun si rezistent.
Nu stiu daca ai intrat macar sa vezi, dar un motor pe aliexpress incepe de la 300$, si se duce spre 1200$.
Ai banii aia?

| Laur195 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Da, dispun de banii astia si chiar as da dar sa stiu ca nu regret dupa..Pana la urma cred ca o sa cumpar unu