| mihaitza584 a întrebat:

Ce parere aveti despre first bike energic?

Răspuns Câştigător
| Radu921 a răspuns:

FIRST BIKE este CHINA chiar daca e asamblat cine stie unde.
Are piesele din materiale slabe, cedeaza la eforturi. E bun pentru un mos care de abia se misca. Pentru un adolescent care vrea sa "traga" de el, o sa stai mai mult cu el demontat shimband piese, daca le gasesti. Daca ti-ai luat deja, mergi linistit/usurel nu-l forta si nu te indeparta de casa prea mult (sa poti sa-l aduci impins), nu stii cand te lasa in drum.

| mihaitza584 explică (pentru Radu921):

Sa stii ca il am de ceva timp si nu am avut probleme cu el.

| Mariussss14 a răspuns (pentru mihaitza584):

Asteapta numa si nu sal mai pornesti ori inveti mecanica cu motoarele china or il vinzi big grin

7 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Proasta.ca e first b...

| Mariussss14 a răspuns:

Decat First Bike mai bine CHINA

| viotedy a răspuns (pentru Mariussss14):

Este CHINA asamblat la Brasov.

| mihaitza584 explică (pentru Mariussss14):

E fabricat in china raised eyebrows.

| albastrica009 a răspuns:

Are cauciucurile cam subtiri in rest e bunicica