| sskrillex96 a întrebat:

Salut. Am probleme cu clima la un Audi a4 b6 din 2002 si anume ca nu pornește compresorul. Am verificat cu fire de la baterie direct pe compresor și asa cuplează, deci compresorul e bun. Doar ca am verificat și mufa care trebuie sa ii dea curent si firul de plus (+) face masa undeva. Vreau sa știu dacă îmi poate spune cineva de unde vine acel fir pana la compresor ca să pot lega altul?

1 răspuns:
| Țoglă a răspuns:

Cel mai sigur e să verifici cartea tehnică, trebuie să o găsești și online.