| Dla61399293 a întrebat:

Salut, am si eu 2 acumulatori pentru bormasina 18 v si cand îi bag sa îi incarc arata ca sunt incarcati, dar nu sunt. I-am dus la cineva si a spus ca mai au 0 w, pot fi supradescarcati si asta sa fie problema? Astept raspunsuri, am uitat sa precizez acumulatorii sunt noi, utilizati 2-3 ori.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Scorillo a răspuns:

Incearca alt inccarcator. Cam ciudat sa se duca amandoi in acelasi timp. Daca ai aparat de masura poti verifica celulele care sunt in general 18650.