| Adrian_Bunea_1995 a întrebat:

am si eu o problema cu trapa de la masina mai exact cu plafonul. nu se mai trage in totalitate cand incerc sa-l trag manual.Eu m-am gandit ca s-ar sa fi sarit de pe sina+ ca se vede si un fier iesit acum de acolo, nu stiu ce sa zic ca e. Ce credeti e ceva minor sau mai rau? Trapa merge perfect in rest. Masina este Bmw seria 3 din 2004. Multumesc

Răspuns Câştigător
| viorel6122 a răspuns:

Http://www.realoem.com/bmw/select.do
aici gasesti toate componentele masini, sper sa-ti fie de ajutor, in sensul ca urmaresti schema din constructie si faci comparatie cu ce este la masina dumitale.